Скільки коштує квартирний газовий лічильник

Лічильники

Лічильник газу – це не просто важливий елемент обліку кількості спожитого газу, а й ваш помічник: чітко знаючи кількість спожитого газу, ви платите тільки за фактичні дані. У той час як люди, які не встановили газові лічильники змушені платити за завищеними тарифами. Аналізуючи обсяг спожитого газу, ви зможете знайти способи, коли і де можна заощадити. Тому ми настійно рекомендуємо придбати у нас сучасні, сертифіковані лічильники газу від найвідоміших виробників – Самгаз. Mesura, Pietro Fiorentini.

Лічильник газу: що це?

Лічильник газу – це прилад, який фіксує результати про кількість використаного газу.

Лічильники газу: де їх використовують?

Газові лічильники однаково ефективно застосовуються як в побуті, так і промисловості.

Газові лічильники: які існують різновиди?

Є три основних типи газових лічильників :

  • Роторні – були розроблені відносно давно, широко застосовувалися тривалий час, проте поступово виходять з ужитку, втрачаючи свою актуальність. Працюють майже без шуму, компактні. Необхідність проходження повірки – кожні 2 роки. Якщо пошкоджується скло у лічильника, може статися витік газу.
  • Електронні – найдорожчі лічильники фіксації кількості спожитого газу. Легко налаштовуються, безшумні, показання точні.
  • Мембранні – найпопулярніші в нашій країні. Їх вартість адекватна, такі лічильники газу здатні витримати газ низької якості, мають міцний корпус, не схильні до високих температурних режимів. Термін їх служби складає до 30 років. Саме тому ми рекомендуємо вам вибрати лічильник газу від кращих виробників Самгаз. Mesura, Pietro Fiorentini в нашому інтернет-магазиніmarket.104.ua.

За типорозміром розрізнюють побутові лічильники наступних видів: G1,6, G2,5, G4, G6.

Лічильники газу: які виробники найпопулярніші?

В інтернет-магазині market.104.ua ви зможете придбати лічильники газу італійського та вітчизняного виробництва. Самгаз – найпопулярніші українські лічильники. Mesura і Pietro Fiorentini – вважають за краще ті, хто шукає газовий лічильник італійського виробництва.

Лічильники газу: чи є якісь переваги?

Рекомендовані нами мембранні лічильники газу, звичайно ж, мають ряд переваг:

  • Можуть працювати в системах з невисоким тиском
  • Тривалий термін служби
  • Точність показань
  • Відмінно функціонують, незалежно від якості газу
  • Тривалий інтервал між проходженнями перевірок.

Як правильно вибрати лічильник газу та на що треба звертати увагу?

Лічильник газу потрібно вибирати відповідально, звертаючи увагу на декларований термін служби, виробника. А також на пропускну здатність газового лічильника, місце його розміщення. Для правильного вибору лічильника газу ви завжди зможете проконсультуватися у нашого менеджера за номером 0 800 304 104.

Чому варто купити лічильник газу на market.104.ua?

У нашому інтернет-магазині market.104.ua ви зможете купити лічильники газу від перевірених часом, відомих виробників – Самгаз, Mesura і Pietro Fiorentini. Якщо у вас залишилися якісь питання, що заважають зробити остаточний вибір лічильника газу, ви завжди можете зателефонувати в нашу службу підтримки за консультацією – 0 800 304 104.

Споживачів без лічильників можуть уже через півроку “відрізати” від газу: поради, що робити

Після тотального здорожчання комунальних тарифів українці почали економити, утеплювати оселі та встановлювати лічильники. Лише газ для населення подорожчав у п’ять із половиною разів.

А от чи дійсно лічильник дозволить економити кошти і чи варто поспішати встановлювати його за власний рахунок, ідеться в сюжеті програми “Сніданок з “1+1”.

У користі лічильника вже переконалася киянка Галина. В її оселі він установлений ще з 1998 року. За газ жінка платить по факту – лише стільки, скільки використала. Якби ж лічильника не було, то Галині довелося б платити за встановленою нормою – 6 кубів на кожного, хто прописаний в квартирі.

“У мене в квартирі прописані чотири особи. Нині ж я живу сама. Без лічильника я мала б платити по 42 гривні за кожного прописаного. Тобто майже 170 гривень. Сама ж я, за лічильником, витрачаю два кубометри газу. Тож плачу трохи більше 14 гривень”, – пояснює киянка.

Заощадити можна за допомогою газового лічильника

За інформацією “Нафтогазу”, сьогодні в Україні лише кожна четвер
та квартира оснащена лічильником. Встановити його можна двома способами. Перший – за власний кошт. А це – близько 3,5 тис. грн. Щоправда окуповуватися такий лічильник буде від 10 до 15 років. Другий варіант – безкоштовний. Пишете заяву в газову службу й чекаєте черги. А от вона може тягнутися не один рік.

Але установити в квартирі лічильник просто необхідно, впевнений екс-міністр житлово-комунального господарства України Олексій Кучеренко. В іншому випадку з наступного року вас можуть відрізати від газопостачання.

“Якщо на 1 січня 2016 року у вас не буде лічильника, то газова компанія буде мати підстави з вами розірвати угоду і не постачати – “відрізати” вас від газу. Але ви мусите обов’язково написати письмову заяву. Хай вони прийдуть до вас і чітко узгодять час, за який вони встановлять цей лічильник”, – говорить Кучеренко.

Отже, аби встановити лічильник, необхідні копії та оригінали таких документів:

– паспорта та ідентифікаційного коду;

– права власності на квартиру;

– паспорта на лічильник газу;

– сертифікату на гнучкий шланг.

Також треба написати заяву в газову службу й чітко дізнатися дату підключення лічильника.

You May Have Missed