Розсіл для корнішонів

Корнішони в розсолі: як їх приготувати

Мариновані корнішони можна дуже легко приготувати в домашніх умовах, і вони будуть готові через кілька днів. Це обов’язковий аперитив, який зберігає чудовий овоч.

Розсіл є ідеальним консервантом для багатьох садових овочів, і якщо він приготований в правильних кількостях і з дотриманням правильних процедур, він повністю безпечний з мікробіологічної точки зору і з точки зору ризику ботулізму. Як зазначено в міністерських директивах, безпечний розсіл повинен містити щонайменше 10% солі по відношенню до кількості води; крім того, важливо не знищити бактеріїзахисні речовини, які утворюють в результаті підкислення вуглеводів в овочах сіллю той білий наліт, який можна побачити на поверхні і який робить рідину для зберігання каламутною.

На приготування маринованих корнішонів потрібно лише три-чотири дні, після чого ви можете насолоджуватися ними, можливо, разом з гарним коктейлем і в компанії друзів.

Час підготовки: 20 хвилин + охолодження розсолу і час відпочинку

Інгредієнти для 2 банок по 500 мл

Сезонність Рецепти на літо : літні рецепти

Блюдо : овочева консервація, вегетаріанська та веганська, закваска

Як приготувати мариновані корнішони

Щоб приготувати мариновані корнішони, спочатку потрібно вибрати овочі: важливо, щоб корнішони були невеликими і твердими, якщо вони щойно зірвані з рослини у вашому саду, це ідеальний варіант. Приготування схоже на приготування багатьох інших консервацій.

Ретельно вимийте корнішони, дуже добре потріть їх, оскільки вони будуть покладені в банку з великою кількістю шкірки. Покладіть їх у миску з великою кількістю свіжої води і залиште приблизно на 24 години, помінявши воду один або два рази, якщо це необхідно.

Приготуйте розсіл, довівши до кипіння воду, зазначену в рецепті, з сіллю і помішуючи до повного її розчинення. Вимкніть вогонь і дайте рідині для консервації повністю охолонути.

Як тільки розсіл охолоне, дуже добре промийте корнішони від замочувальної води і розкладіть їх у дві вже стерилізовані банки так, щоб від краю залишалося не менше 3 см. Залийте їх розсолом і, якщо побачите, що вони спливають, перекрийте їх пластиковою прокладкою для консервування (також попередньо простерилізованою).

Накрийте банки блюдцем або кришкою, але не закручуйте її повністю: під час бродіння солона рідина буде розширюватися і може витікати, і важливо, щоб вона мала для цього вихід. Також рекомендуємо зберігати банки в мисці або невеликому тазику, щоб можна було легко зібрати розлиту рідину, не створюючи безладу.

Дайте корнішонам постояти 3-4 дні в прохолодному місці, подалі від світла. Після цього можна закрити банки і зберігати їх у холодильнику або в прохолодному місці. Ваші корнішони готові.

Варіації рецептів

Мариновані корнішони – це дуже проста консервація, яку, однак, можна зробити індивідуальною з точки зору способу приготування та смаку.

  • Сатиричність Коли вони будуть готові, корнішони будуть досить солоними, оскільки ввібрали в себе розсіл. Перед тим, як насолоджуватися ними, добре промийте їх під проточною водою.
  • Лорел. Ви можете ароматизувати мариновані корнішони травами, наприклад, додавши в кожну банку вимитий і висушений лавровий лист.

Рецепт від Фабіо та Клаудії (Stagioni nel piatto)

Дивіться більше рецептів домашньої консервації

Читайте всі рецепти з овочами від Orto Da Coltivare.

15 швидких рецептів розсолу для огірків на зиму

При всій простоті консервованих огірків, вони бувають абсолютно різними – все залежить від того, який ти використовуєш розсіл. Саме тому ми зібрали для тебе велику вибірку варіантів. А для зручності всі рецепти розраховані на 1 літр води, тож можеш міняти пропорції під свої потреби!

  1. 1. Розсіл для огірків із сіллю та цукром
  2. 2. Розсіл для огірків з лавровим листом
  3. 3. Розсіл для огірків з оцтом на зиму
  4. 4. Розсіл для огірків із зеленню та часником
  5. 5. Розсіл для огірків із лимонною кислотою на зиму
  6. 6. Розсіл для огірків з аспірином на зиму
  7. 7. Розсіл для огірків з яблучним оцтом
  8. 8. Розсіл для огірків з оцтовою есенцією
  9. 9. Розсіл для огірків із кетчупом на зиму
  10. 10. Розсіл для огірків із гірчицею на зиму
  11. 11. Розсіл для огірків із лимонним соком
  12. 12. Розсіл для огірків з перцем чилі на зиму
  13. 13. Розсіл для огірків з горілкою на зиму
  14. 14. Пряний розсіл для огірків
  15. 15. Солодкий розсіл для огірків на зиму

1. Розсі
л для огірків із сіллю та цукром

Найпростіший класичний розсіл, якщо всі спеції вже йдуть у банку.

Тобі знадобиться: 1 л води, 25 г солі, 50 г цукру.

Приготування: Доведи воду до кипіння. Додай сіль і цукор, і проварити розсіл пару хвилин до розчинення всіх крупинок.

2. Розсіл для огірків з лавровим листом

Сюди можна додавати будь-які спеції до смаку.

Тобі знадобиться: 1 л води, 2 ст. солі, 3 ст. цукру, 2 лаврових листи, по 3 горошини чорного та запашного перцю.

Додай у воду лаврове листя і весь перець горошком, і доведи до кипіння. Додай сіль та цукор, ретельно перемішай розсіл і провари його ще 1 хвилину.

3. Розсіл для огірків з оцтом на зиму

Ще один класичний варіант із звичайним столовим 9% оцтом – просто і зрозуміло.

Тобі знадобиться: 1 л води, 2 ст. солі, 4 ст. цукру, 4 ст. оцту.

Приготування: Закип’яти воду із сіллю та цукром, і проварити до розчинення. Влий оцет і провар розсол ще буквально 1-2 хвилини.

4. Розсіл для огірків із зеленню та часником

Можеш заливати огірки прямо або спочатку процідити розсіл.

Тобі знадобиться: 1 л води по 3 ч.л. солі та цукру, 4 ст.л. оцту, 1 пучок кропу, 3 зубчики часнику, 1 ч.л. суміші перців горошком.

Приготування: Закип’яти воду із сіллю та цукром. Додай перець горошком, рубаний кріп та нарізаний пластинками часник. Проварити заготовку ще 2 хвилини, влий оцет, перемішай і через 1 хвилину зніми розсіл з вогню.

5. Розсіл для огірків із лимонною кислотою на зиму

Лимонна кислота не лише надає кислинку, а й краще зберігає колір огірків.

Тобі знадобиться: 1 л води, 7 г лимонної кислоти, 50 г цукру, 40 г солі, 1 гілочка кропу, 2 лаврові листи, 1 перець чилі, по 0,5 ч.л. насіння гірчиці, насіння кропу та суміші перців горошком.

Додай у воду всі інгредієнти, крім лимонної кислоти , і доведи до кипіння. Проварити близько 2-3 хвилин, додай у розсіл лимонну кислоту, перемішай і зніми його з вогню.

6. Розсіл для огірків з аспірином на зиму

Аспірин можна не додавати відразу при варінні, а викласти зверху до банку.

Тобі знадобиться: 1 л води, 30 г солі, 30 г цукру, 5 г лимонної кислоти, 3 зубчики часнику, 1 листок винограду, 1 таблетка аспірину.

Приготування: Закип’яти воду із сіллю та цукром. Додай часник і листок винограду, і провари розсіл 2 хвилини. Додай лимонну кислоту і розфарбований аспірин і перемішай.

7. Розсіл для огірків з яблучним оцтом

Так само готується розсіл з будь-яким іншим фруктовим оцтом – суть у пропорціях.

Тобі знадобиться: 1 л води, 2 ст. солі, 4 ст. цукру, 7 ст. яблучного оцту.

Приготування: Доведи воду з оцтом до кипіння. Додай сіль, цукор, а за бажанням – і спеції. Провари розсіл до розчинення солі та цукру, і зніми з вогню.

8. Розсіл для огірків з оцтовою есенцією

Оцтова есенція дуже концентрована, тому її потрібно зовсім небагато.

Тобі знадобиться: 1 л води, 1 ч. л. оцтової есенції, по 3 ч. л. солі та цукру, 1 ч.л. суміші перців горошком, 1 лавровий лист.

Приготування: Закип’яти воду з сіллю, цукром та спеціями, і проварити пару хвилин. Влий у розсіл оцтову есенцію і провари ще 1 хвилину. Зніміть його з вогню.

9. Розсіл для огірків із кетчупом на зиму

Або будь-яким іншим томатним соусом, який тобі більше подобається.

Тобі знадобиться: 1 л води, 1/2 пачки кетчупу, 1/2 склянки оцту, 1/2 склянки цукру, 2 ст. солі.

Приготування: Закип’ятіть воду і змішай її з кетчупом. Додай сіль та цукор, і знову доведи все до кипіння. Влий оцет і прокип’яті розсіл ще приблизно 5 хвилин.

10. Розсіл для огірків із гірчицею на зиму

Для цього розсолу знадобиться гірчичний порошок. Можеш змінювати його кількість на власний розсуд.

Тобі знадобиться: 1 л води по 2 ч.л. солі та цукру, 1 ст.л. гірчичного порошку, 2 лаврові листи, 4 горошини запашного перцю.

Приготування: Закип’ятіть воду і додай до неї сіль, цукор і гірчичний порошок. Перемішати все до розчинення, додати в розсіл лавровий лист і запашний перець, і проварити його ще 3 хвилини.

11. Розсіл для огірків із лимонним соком

Лимонний сік – натуральна заміна лимонної кислоти або оцту. Смачно та ароматно!

Тобі знадобиться: 1 л води, 2 ст. лимонного соку, 2 ст. солі, 4 ст. цукру, спеції.

Приготування:
Закип’яти воду із сіллю, цукром та спеціями до смаку. Проварити розсіл близько 5 хвилин, додати лимонний сік, перемішати і зняти з вогню.

12. Розсіл для огірків з перцем чилі на зиму

Чилі можна відразу додати в банки, а можна трохи проварити в розсолі для яскравішого смаку.

Тобі знадобиться: 1 л води, 1 перець чилі, 4 ст. цукру, 1,5 ст. солі, 1 ч. л. насіння гірчиці, по 4 горошини чорного та запашного перцю.

Розріж перець чилі, видали кісточки і дрібно його наріж. Закип’ятіть воду, додай туди всі інгредієнти, доведи розсіл до кипіння і провари 3-5 хвилин.

13. Розсіл для огірків з горілкою на зиму

У готових огірках зовсім не залишається алкогольного смаку, зате закуска відмінно зберігатиметься.

Тобі знадобиться: 1 л води, 4 ст. цукру, 1,5 ст. солі, 1 ч. л. насіння гірчиці, 2 лаврові листи, 1 ч.л. насіння кропу, 4 горошини запашного перцю, 30 мл горілки.

Відправ у воду всі спеції і доведи її до кипіння. Додай сіль і цукор, і проварити розсіл близько 3-5 хвилин, помішуючи. Влий горілку, знову доведи розсіл до кипіння і зніми з вогню.

14. Пряний розсіл для огірків

Секрет у тому, що сюди йдуть дуже виразні спеції для шанувальників пікантних огірків.

Тобі знадобиться: 1 л води, 2 зірочки бадьяна, 1 паличка кориці, 4 бутони гвоздики, 7 горошин запашного перцю, 2 лаврові листи, 3 ст.л. солі, 2 ст. цукру.

Приготування: Закип’ятіть воду і додай туди сіль, цукор і всі спеції. Перемішати розсіл до розчинення солі та цукру, і проварити ще 3-4 хвилини. Можеш процідити його перед заливкою огірків.

15. Солодкий розсіл для огірків на зиму

Такий розсіл відмінно підходить для маленьких хрустких корнішонів.

Тобі знадобиться: 1 л води, 40 мл оцту, 5 ст. цукру, 1 ст. солі.

Приготування: Закип’ятіть воду, додай цукор і сіль, і розмішай до розчинення. Влий оцет, доведи розсіл до повторного кипіння, проварити ще 2 хвилини і зняти з вогню.

You May Have Missed