На чому забивати дарк сайд

«Витончене мистецтво забивати на все. Нестандартний підхід до проблем» Марк Менсон

Як же інколи хочеться послати всіх і все на три чорти і поїхати на море! Лежати на розпеченому піску, пірнати у прохолодну воду, милуватися білими хвилями і насолоджуватись вереском чайок. Вимкнути телефон. І хай весь світ почекає! Але не можна. Робота, сім’я, бабця, котрій крім тебе ніхто харчів з супермаркету не занесе…

В таких випадках радимо читати онлайн книгу «Витончене мистецтво забивати на все. Нестандартний підхід до проблем» Марка Менсона українською мовою на нашому літературному порталі.

Автор досяг успіху, став засновником компанії, заробив грошей, написав пару книжок, веде блог, сім років подорожував по світу і почуває себе щасливою людиною. Тепер ділиться своїм досвідом з читачами. І йому є що вам розказати!

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Витончене мистецтво забивати на все. Нестандартний підхід до проблем» Марк Менсон у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf, epub на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Електронна книга «Витончене мистецтво забивати на все. Нестандартний підхід до (нова обкл.)»

Після успішної оплати електронна книга з’явиться в розділі “Електронна бібліотека” у Вашому особистому кабінеті. Читати книжку ви можете на сайті або завантажити файл на свій пристрій. Просимо не поширювати файли серед інших користувачів та на сторонні сайти й телеграм-канали. Піратство в Україні карається законом.

Жанри та теми

Про електронну книгу «Витончене мистецтво забивати на все. Нестандартний підхід до (нова обкл.)» від автора Марк Менсон: опис, факти, цитати The Subtle Art Of Not Giving A F*ck by Mark Manson

Ця книга є оновленим виданням вже відомої вам

“витончене мистецтво забивати на все”

Бестселер New York Times, що переконає вас: позитивного мислення може бути забагато

Тематика електронної книги

Саморозвиток, психологія, мотиваційна література, філософія, гумор.

Про книжку марка менсона

Ми живемо в культурі, зацикленій на занадто оптимістичних очікуваннях. Із самого дитинства нам нав’язують нереалістичні ідеали, яких ми прагнемо досягти попри все: лише найвищі оцінки, досконала зовнішність, надсучасні ґаджети, найкрутіша робота, тільки екзотичні подорожі й не менш яскраві світлини в соцмережах. Постійно женучись за успіхом і щастям, ми намагаємося уникати будь-якого негативу. Однак негативний досвід, як переконує Марк Менсон, надзвичайно цінний: він звільняє нас від міражу щастя.

Для кого електронне видання “витончене мистецтво забивати на все”

Для всіх, хто хоче тверезо сприймати повсякденне життя і сміливо дивитися в обличчя викликам, беручи із цих ситуацій максимум для власного розвитку.

Чому ця книжка марка менсона

Книжка допоможе формувати реалістичні очікування, конструктивно сприймати негативний досвід та цілеспрямовано діяти у складних ситуаціях, не розпорошуючись на дрібниці.

Про автора

Марк Менсон американський підприємець, письменник, блогер. Він керує одним із найбільших у світі блогом особистого розвитку, MarkManson.net, який щомісяця відвідує понад два мільйони читачів і пів мільйона передплатників. Там він ділиться порадами про стосунки, саморозвиток і культуру. Його твори часто описують як «самопоміч для людей, які ненавидять самодопомогу».

Електронні книги українською на схожу тематику

Відгук про книгу “витончене мистецтво забивати на все”

Щастя, воля й уміння гнучко долати життєві негаразди приходять із розумінням того, чим потрібно перейматися і що важливіше на що не варто зважати. Ця оригінальна філософська й водночас практична книжка навчить вас такої мудрості. Раян Голідей, письменник, автор книжок «Стоїцизм на кожен день. 366 роздумів про мудрість, стійкість і мистецтво жити» і «Маркетинг майбутнього»

Відгуки (14) Новий

Одразу скажу, що ні! Автор не розповідає, як забити на все в буквальному сенсі і валятись безвольною амебою. Навпаки, це майже покрокова інструкція

– як навчитись виділяти основне, на що варто витрачати час;

– як позбутись залежності від соц.мереж та ілюзорного відчуття щастя, яке пропагує кожен куточок медіа;

– як відрізнити потребу від нав’язаної маркетингом манії все більшого споживання;

– як перестати бути егоїстами і усвідомити, що Всесвіт крутиться не навколо нас.

Книга щедро збагачена добірним гумором та особистим досвідом автора, що робить прочитання приємним та ще більш цікавим!

Я брала книгу в бібліотеці, після того як прочитала, дуже хочу томик в свою колекцію, щоб час від часу освіжати прості, на перший погляд, істини в пам’яті. Раджу хоча б раз ознайомитись з нею! Відповісти

Читаючи книжки, визнані світовими бестселерами, я завищую планку вимог, розміючи, що оцінку роботі вже дано міліонами людей до мене. Не автор визнав себе талантищем, а читачі. І таким, на думку багатьох, є автор цієї книжки – письменник і консультант з особистого розвитку, а також відомий американський блогер Марк Менсон.

Упереджене моє ставлення до питань, пов’язаних із психологічними проблемами і американським походженням пана Менсона давало про себе знати з першої до останньої сторінки. Але найбільше далася взнаки різниця між його і моїм світоглядами. Не дивно, адже автор дотримується еволюціоністського підходу до походження людини, ігноруючи те, чого дотримуюся я – саме моральних засад, даних Богом при запуску нашої планети. Крім того, Марк Менсон не має освіти психолога, що, на мою думку, було би доречним, адже він дає життєві поради на різні випадки життя, ключики до яких слід підбирати не без огляду на особистість. Звідси й остаточне враження від книжки, читаючи яку я то погоджувався, то категорично суперечив авторові.

Стиль же написання відчутно орієнтований на молодь, оскільки він тяжіє до вживання сленгових зворотів. На це я заплющую очі. Кінець кінцем, блогер дбає не про окремо взятого читача десь там у центрі України, а на широкі маси, у першу чергу в америці, а вже тоді й за межами рідної країни. Тобто, на аудиторію іншої планети. Є важливі секрети, які я й сам хотів би відкрити авторові, але ж. Я не письменник, я не відомий блогер, я не американець, я не дарвініст, я не готовий забивати на все, але готовий на дещо забити, на що Маркові забивати не випадає і навіть не спаде на думку. Та ви ж зрозуміли із назви, що забивання – процес витончений. Я ж – людина більш прямолінійна. Відповісти

“Витончене мистецтво забивати на все” – це книга, яка змінила мій погляд на багато речей в житті. Марк Менсон вдалим способом поєднує філософію, психологію та гумор, щоб донести важливі ідеї до читача.

Основна ідея книги полягає в тому, що ми повинні обирати свої цінності уважно та відмовлятися від того, що не є дійсно важливим. Автор переконує, що не варто стежити за тим, що вимагають інші або суспільство, і не завжди слід докладати зусиль, щоб досягти успіху в загальноприйнятому розумінні.

Читаючи цю книгу, я зрозуміла, що необов’язково триматися всіх правил і стереотипів, щоб бути щасливим і задоволеним життям. Головне – це розуміти себе, свої бажання та цінності. Автор надихає бути відвертими, приймати незвичайні рішення та брати відповідальність за своє щастя.

Книга містить багато життєвих історій, прикладів і практичних порад, які допомагають зрозуміти та застосувати ідеї автора. Це допомогло мені поглибити рефлексію над власним життям і зробити кроки до покращення.

Я рекомендую “Витончене мистецтво забивати на все” усім, хто шукає новий погляд на життя та готовий ризикувати, щоб бути щасливим. Ця книга допоможе вам виявити, що дійсно важливе в вашому житті і як це досягти, забиваючи на всі інші “правила”.

Дякую Центральна бібліотека Солом’янки! Відповісти

“Витончене мистецтво забивати на все. Нестандартний підхід до проблем” Марка Менсона – це освіжаюче відверта і нетрадиційна книга самодопомоги, яка кидає виклик традиційним уявленням про щастя та успіх.

Один з ключових меседжів книги – це прийняття наших обмежень і визнання того, що ми не можемо контролювати кожен аспект нашого життя. Менсон наголошує на важливості вибору значущих цінностей і готовності зіткнутися з дискомфортом і невдачами на шляху до цих цінностей. Він стверджує, що справжнє щастя і самореалізація приходять від життя у відповідності з основними цінностями, навіть якщо це означає зіткнутися з важкою правдою і зробити складний вибір.

Погодьтесь, іноді необхідно наплювати на ті негаразди, що людина собі вигадує завдяки тому, що бачить чужий успіх або вона просто розчарована від власних невдач. На диво книга схожа на хвилі настрою, за якими постійний напрям – це щастя. Щастя у славі, у повсякденності, щастя невдач, вдач. Тут ви почуєте цитати відомих європейських та індійських філософів, бо Менсон копає до самих глибин душі, щоб дістатися стану спокою та щастя, і нарешті написати свою власну думку з Бостону, в якому напевно теж можна жити, а не мріяти про якісь Індійські кущі. Якщо ви намагаєтесь нарешті розібратись у собі і вам важко прийти до сусіда та нагородити його слов’янською психотерапією своїх проблем, або просто проживаєте скрутні часи, то це легке заспокійливе зробить вашу посмішку щирішою без жодних жувальних гумок, а шлях до себе буде надто більш усвідомленим, бо окрім Будди Марк Менсон пише про бовдурів, для яких життя не було таким цінним, як і відверті приклади з психотерапевтичними цитатами. Хочеться спитати, де Менсон взяв Phd у психологіі, але не перестав бути людиною?

Дякую “Центральна бібліотека Солом’янки. Відповісти

Макс Менсон Витончене мистецтво забивати на все

Якоїсь миті в житті в людини з’являється запит на мотиваційну літературу, і вона легко «купується» на обкладинки книжок-мотиваторів. Криза в неї, чи не криза, але вона шукає дієву книжку, яка її пробудить і відлущить зайве, – і це добрий знак. Вона прагне оновлення і розвитку, адже старий світогляд став затісним, зовнішні опори похитнулися, а внутрішні вибудовувати довго й важко. Тому люди, які досі не цікавилися нічим подібним, починають.

У мене було це так. Я завжди оминала людей, які «забивають на все». У мені було стільки небайдужості й обурення, аж до задухи. І ось тоді в хід пішла мотиваційна література. З чистісінької цікавості розгорнула цю книжку: «А як це? І чи я б змогла?».

Перше, що відзначила для себе, це контраст двох світів – оптимістичного гіпердинамічного американського і пригнічено-песимістичного українського. Але ОК. Цікаво, зрештою, як живуть і мислять люди по той бік океану, які чесноти й навички допомагають їм стати успішними. При тому всьому, успіх, як такий мене ніколи не цікавив. Мене цікавило, як вижити, встояти і стабілізуватися, щоб бути ефективною. Це значущий ментальний розрив, але я почала осягати науку самозбереження під орудою Марка Менсона.

Друге, що вразило – твердження автора, що «біль – це нормально». Досі я сприймала біль, як порушення власних кордонів. Переглянувши своє ставлення до болю та проблем, які його спричиняють, відчула полегкість. Отже, зміни можливі. І контрастний досвід теж досвід.

І так далі, – пункт за пунктом, твердження за твердженням, гра у «вірю – не вірю». Не все могла взяти собі за інструмент, але режим «open mind» – дуже корисна штука. Згодом я подарувала таку саму книжку друзям. Відгук був цілком схвальний, але із зауваженнями.

Отже, рекомендувати можемо. А висновки кожен робитиме самотужки, з огляду на власний досвід. Дякую Центральна бібліотека Солом’янки!

Відповісти

У стрімкому сучасному світі, щоб бути успішним, існують стереотипи, що закладаються з самого дитинства. Навчаючись, прагнути мати найвищі оцінки, щоб потім отримати найкрутішу роботу, заробляти багато грошей, щоб дозволити собі найновіші гаджети, найпрестижніші автомобілі, екзотичні подорожі і т.п.

Це одна з популярних доктрин успіху, яка на жаль вже встигла покалічити багатьох людей. Що для цього потрібно? Самовдосконалюватись, не втрачати ні секунди, вижимати по максимуму з кожного дня. Нам вбивають у голову позитивні очікування. Будь успішним, багатшим, популярнішим, продуктивнішим, досконалішим. І нехай тобі всі заздрять, хай тобою більше захоплюються. Ви вірите в це? Тоді приготуйте антидепресанти, бо намагання уникати будь-якого негативу протирічить здоровому глузду. Слідуючи доктрині оптимістичних очікувань ми часто вважаємо, що не маємо достатньо грошей, що недостатньо красиві, вважаємо себе недолюбленими, недостатньо успішними. Ми постійно женемося за успіхом і щастям і страшенно боїмося опинитися в лузерах. Але чи не час зупинитися і нестандартно підійти до проблем, тобто забити на все.

Автор книги дає поради, як звільнитися від міражу щастя. Забивати – не означає бути байдужим. Для мене цікаво те, що можна спокійно сприймати власну інакшість, жити усвідомленим і гармонійним життям.

Дякую @Центральна бібліотека Солом’янки за пораду.

Відповісти

Попри назву, зміст цієї книжки якраз не про забивання. Ідеальна читацька аудиторія для “Витонченого мистецтва. ” 30+. Якщо зараз у моді мотиваційна література, то цю жартома можна назвати демотиваційною. І це прекрасно. Бо вона спускає на землю тих, хто витають у хмарах своєї значимості і особливості, і переконані, що їхні проблеми унікальні. Сподобався розділ про стосунки і кордони, де автор майстерно розмазав наше захоплення шаленим коханням і звернув увагу на емоційно здорові стосунки.

Словом, невеличка книга з великим вмістом. Для мене 8/10 (-1 за дещо панібратський стиль і -1 за реверанс в бік рос. “відвертості”) Відповісти

Кілька днів тому закінчив читати цю книгу в електронному форматі.Взагалі я майже не роблю нотаток,але в цій книзі зробив майже 20 шт(до речі чи читав на планшеті і там дуже зручно це робити).

Основною тезою цієї книги є вміння розставляти пріоритети,які з них правильні на думку автора а які ні.І звичайно на що можна забити

Не скажу що я прочитав багато книг такого типу але декілька було.Поки що ця сподобалась мені найбільше.В багатьох прикладах які наводять автор можна впізнати себе чи когось зі знайомих чи близьких.

Для любителів книг такого плану однозначно рекомендую,на і для тих хто хоче спробувати щось таке теж раджу Відповісти

Книжка тісно переплітається з “сімома звичками”, але у куди більш поверхневий і спрощений спосіб. Назва книжки швидше приманка, аніж заклик буквально “забивати на все”. Рекомендую всім. Відповісти

Чудова книга. Цей техасець озвучив багато думок, які час від часу приходили мені в голову, але не могли зібратись докупи. Ще й відсилки до бушидо, Бійцівського клубу та практик дзену не могли залишити байдужим. Тре собі ще в папері придбати — мастхев на домашній поличці. Відповісти

Дуже класна книжка. Автор розвіює популярну зараз теорію позитивного сприйняття всіх життєвих подій. Дозволяє зрозуміти, що є в житті важливим, а що привнесено зовнішнім оточенням та рекламою і насправді не є вашим. Відповісти

Чудова книга! Стільки філософії і психології у ній) Довго думала чи купувати черговий “посібник як жити”, і була приємно здивована. Про стосунки з іншими і з собою, про пошуки себе і свого шляху, про поразки і перемоги (там є класна теорія про це). Відповісти

Часто в житті ми дивимося на речі з абсолютно неправильного погляду. Останнім часом, мене забагато хвилювало моє життя. Саме Моє. Не чоловіка, чи сім’ї, чи знедолених людей. Мене хвилювало, що Я не можу заробити більше грошей; що Мене не беруть на роботу; що Я абсолютна невдаха. А потім я натрапила на цю книжку. Головне – не забути той посил, який я із неї взяла. Я не особлива. І нікого не буде хвилювати скільки я заробляла чи чим займалася після моєї смерті. Залишається тільки забити, еге ж? Відповісти

Це книга про тих, хто постійно париться через усе. постійно складає купу непотрібної інформації у себе в голові та шукає найкраще рішення (якого може і не бути). Дуже рекомендую до читання. Відповісти

Книгомани завжди мають свою точку зору і полюбляють ділитись нею. Залишайте відгуки та рецензії на цю книгу для майбутніх покупців. Заздалегідь дякуємо!

Аудіокнига в електронному форматі «Витончене мистецтво забивати на все. Нестандартний підхід до проблем»

Опис аудіокниги «Витончене мистецтво забивати на все. Нестандартний підхід до проблем» від Марк Менсон The Subtle Art Of Not Giving A F*ck by Mark Manson

Бестселер New York Times, що переконає вас: позитивного мислення може бути забагато. Книжка навчить конструктивно сприймати негативний досвід та допоможе відшукати надійне підґрунтя для щасливого життя.

Тематика

Саморозвиток, психологія, мотиваційна література.

Про книжку

Ми живемо в культурі, зацикленій на занадто оптимістичних очікуваннях. Із самого дитинства нам нав’язують нереалістичні ідеали, яких ми прагнемо досягти попри все: лише найвищі оцінки, досконала зовнішність, надсучасні ґаджети, найкрутіша робота, тільки екзотичні подорожі й не менш яскраві світлини в соцмережах. Постійно женучись за успіхом і щастям, ми намагаємося уникати будь-якого негативу. Однак негативний досвід, як переконує Марк Менсон, надзвичайно цінний: він звільняє нас від міражу щастя.

Для кого книжка

Для всіх, хто хоче тверезо сприймати повсякденне життя і сміливо дивитися в обличчя викликам, беручи із цих ситуацій максимум для власного розвитку.

Чому саме книжка “Витончене мистецтво забивати на все”

Книжка допоможе формувати реалістичні очікування, конструктивно сприймати негативний досвід та цілеспрямовано діяти у складних ситуаціях, не розпорошуючись на дрібниці.

Про автора

Марк Менсон — американський підприємець, письменник, блогер. Засновник і гендиректор компанії Infinity Squared Media LLC. Автор двох книжок, власник сайту markmanson.net, на якому ділиться порадами про стосунки, саморозвиток і культуру. Близько семи років подорожував світом. Мешкає в Нью-Йорку.

Книжки на схожу тематику

Відгуки про книжку

Щастя, воля й уміння гнучко долати життєві негаразди приходять із розумінням того, чим потрібно перейматися і що важливіше—на що не варто зважати. Ця оригінальна філософська й водночас практична книжка навчить вас такої мудрості.

Раян Голідей, письменник, автор книжок «Напролом» і «Маркетинг майбутнього».

Інструкція для тих, хто прагне жити цілісно та знаходити щастя навіть у скрутних ситуаціях Цю книжку, наповнену на перший погляд суперечливими, однак вельми дієвими порадами, ви із задоволенням читатимете й перечитуватимете.

Книжка «Мистецтво забивати на все» – дотепна, ч
асом груба і вкрай провокативна — отямить вас, як ляпас найкращого друга. Прочитайте її, якщо ви готові відкинути всі відмовки й активно прямувати до кращого життя.

Стів Камб, письменник, засновник спільноти NerdFitness.com

Цитати

Наша сучасна культура вбиває нам у голови довбані позитивні очікування. Будь щасливішим. Будь здоровішим. Будь наикращим, кращим за інших. Будь розумнішим, швидшим, багатшим, сексуальнішим, популярнішим, продуктивнішим. Хаи тобі більше заздрять, хаи тобою більше захоплюються. Будь досконалим. Але якщо зупинитися и гарно подумати, усвідомлюєш, що всі ці життєві поради — усі ці позитивні та щасливі меседжі популярноі психологіі, якими нас звідусіль завалюють, — насправді констатують те, чого в нас немає.

Про петлю зворотного зв’язку

Коли ви забиваєте на те, що вам погано, то просто скидаєте із себе пекельну петлю зворотного зв’язку. Ви кажете собі: «Почуваюся препаскудно, але кому яке діло?». І тут вас ніби обсипає чарівним зоряним пилом «кому-якого-діла» — і ви припиняєте ненавидіти себе за те, що почуваєтеся препаскудно.

Про мистецтво забивати на все

Закон протилежного зусилля недарма має таку назву: якщо ви перестаєте капець як хотіти чогось, усе починає відбуватися навпаки. Якщо гнатися за позитивом — це негатив, то гонитва за негативом породжує позитив. Біль, якии ви переживаєте в спортзалі, породжує краще здоров’я, наповнює вас енергією. Поразки в бізнесі допомагають краще зрозуміти, що потрібно для успіху. Відверте визнання своіх слабкостеи парадоксально робить вас упевненішим у собі и приємнішим для людеи. Біль від відкритого протистояння породжує довіру и повагу в стосунках.

Страждання від страхів і тривог допомагає стати сміливішим і наполегливішим. Продовжувати можна безкінечно, але ви вже и так усе зрозуміли. Усі справді важливі речі в житті досягаються через проживання пов’язаного з ними негативного досвіду.

Відгуки (14) Новий

Одразу скажу, що ні! Автор не розповідає, як забити на все в буквальному сенсі і валятись безвольною амебою. Навпаки, це майже покрокова інструкція

– як навчитись виділяти основне, на що варто витрачати час;

– як позбутись залежності від соц.мереж та ілюзорного відчуття щастя, яке пропагує кожен куточок медіа;

– як відрізнити потребу від нав’язаної маркетингом манії все більшого споживання;

– як перестати бути егоїстами і усвідомити, що Всесвіт крутиться не навколо нас.

Книга щедро збагачена добірним гумором та особистим досвідом автора, що робить прочитання приємним та ще більш цікавим!

Я брала книгу в бібліотеці, після того як прочитала, дуже хочу томик в свою колекцію, щоб час від часу освіжати прості, на перший погляд, істини в пам’яті. Раджу хоча б раз ознайомитись з нею! Відповісти

Читаючи книжки, визнані світовими бестселерами, я завищую планку вимог, розміючи, що оцінку роботі вже дано міліонами людей до мене. Не автор визнав себе талантищем, а читачі. І таким, на думку багатьох, є автор цієї книжки – письменник і консультант з особистого розвитку, а також відомий американський блогер Марк Менсон.

Упереджене моє ставлення до питань, пов’язаних із психологічними проблемами і американським походженням пана Менсона давало про себе знати з першої до останньої сторінки. Але найбільше далася взнаки різниця між його і моїм світоглядами. Не дивно, адже автор дотримується еволюціоністського підходу до походження людини, ігноруючи те, чого дотримуюся я – саме моральних засад, даних Богом при запуску нашої планети. Крім того, Марк Менсон не має освіти психолога, що, на мою думку, було би доречним, адже він дає життєві поради на різні випадки життя, ключики до яких слід підбирати не без огляду на особистість. Звідси й остаточне враження від книжки, читаючи яку я то погоджувався, то категорично суперечив авторові.

Стиль же написання відчутно орієнтований на молодь, оскільки він тяжіє до вживання сленгових зворотів. На це я заплющую очі. Кінець кінцем, блогер дбає не про окремо взятого читача десь там у центрі України, а на широкі маси, у першу чергу в америці, а вже тоді й за межами рідної країни. Тобто, на аудиторію іншої планети. Є важливі секрети, які я й сам хотів би відкрити авторові, але ж. Я не письменник, я не відомий блогер, я не американець, я не дарвініст, я не готовий забивати на все, але готовий на дещо забити, на що Маркові забивати не випадає і навіть не спаде на думку. Та ви ж зрозуміли із назви, що забивання – процес витончений. Я ж – людина більш прямолінійна. Відповісти

“Витончене мистецтво забивати на все” – це книга, яка змінила мій погляд на багато речей в житті. Марк Менсон вдалим способом поєднує філософію, психологію та гумор, щоб донести важливі ідеї до читача.

Основна ідея книги полягає в тому, що ми повинні обирати свої цінності уважно та відмовлятися від того, що не є дійсно важливим. Автор переконує, що не варто стежити за тим, що вимагають інші або суспільство, і не завжди слід докладати зусиль, щоб досягти успіху в загальноприйнятому розумінні.

Читаючи цю книгу, я зрозуміла, що необов’язково триматися всіх правил і стереотипів, щоб бути щасливим і задоволеним життям. Головне – це розуміти себе, свої бажання та цінності. Автор надихає бути відвертими, приймати незвичайні рішення та брати відповідальність за своє щастя.

Книга містить багато життєвих історій, прикладів і практичних порад, які допомагають зрозуміти та застосувати ідеї автора. Це допомогло мені поглибити рефлексію над власним життям і зробити кроки до покращення.

Я рекомендую “Витончене мистецтво забивати на все” усім, хто шукає новий погляд на життя та готовий ризикувати, щоб бути щасливим. Ця книга допоможе вам виявити, що дійсно важливе в вашому житті і як це досягти, забиваючи на всі інші “правила”.

Дякую Центральна бібліотека Солом’янки! Відповісти

“Витончене мистецтво забивати на все. Нестандартний підхід до проблем” Марка Менсона – це освіжаюче відверта і нетрадиційна книга самодопомоги, яка кидає виклик традиційним уявленням про щастя та успіх.

Один з ключових меседжів книги – це прийняття наших обмежень і визнання того, що ми не можемо контролювати кожен аспект нашого життя. Менсон наголошує на важливості вибору значущих цінностей і готовності зіткнутися з дискомфортом і невдачами на шляху до цих цінностей. Він стверджує, що справжнє щастя і самореалізація приходять від життя у відповідності з основними цінностями, навіть якщо це означає зіткнутися з важкою правдою і зробити складний вибір.

Погодьтесь, іноді необхідно наплювати на ті негаразди, що людина собі вигадує завдяки тому, що бачить чужий успіх або вона просто розчарована від власних невдач. На диво книга схожа на хвилі настрою, за якими постійний напрям – це щастя. Щастя у славі, у повсякденності, щастя невдач, вдач. Тут ви почуєте цитати відомих європейських та індійських філософів, бо Менсон копає до самих глибин душі, щоб дістатися стану спокою та щастя, і нарешті написати свою власну думку з Бостону, в якому напевно теж можна жити, а не мріяти про якісь Індійські кущі. Якщо ви намагаєтесь нарешті розібратись у собі і вам важко прийти до сусіда та нагородити його слов’янською психотерапією своїх проблем, або просто проживаєте скрутні часи, то це легке заспокійливе зробить вашу посмішку щирішою без жодних жувальних гумок, а шлях до себе буде надто більш усвідомленим, бо окрім Будди Марк Менсон пише про бовдурів, для яких життя не було таким цінним, як і відверті приклади з психотерапевтичними цитатами. Хочеться спитати, де Менсон взяв Phd у психологіі, але не перестав бути людиною?

Дякую “Центральна бібліотека Солом’янки. Відповісти

Макс Менсон Витончене мистецтво забивати на все

Якоїсь миті в житті в людини з’являється запит на мотиваційну літературу, і вона легко «купується» на обкладинки книжок-мотиваторів. Криза в неї, чи не криза, але вона шукає дієву книжку, яка її пробудить і відлущить зайве, – і це добрий знак. Вона прагне оновлення і розвитку, адже старий світогляд став затісним, зовнішні опори похитнулися, а внутрішні вибудовувати довго й важко. Тому люди, які досі не цікавилися нічим подібним, починають.

У мене було це так. Я завжди оминала людей, які «забивають на все». У мені було стільки небайдужості й обурення, аж до задухи. І ось тоді в хід пішла мотиваційна література. З чистісінької цікавості розгорнула цю книжку: «А як це? І чи я б змогла?».

Перше, що відзначила для себе, це контраст двох світів – оптимістичного гіпердинамічного американського і пригнічено-песимістичного українського. Але ОК. Цікаво, зрештою, як живуть і мислять люди по той бік океану, які чесноти й навички допомагають їм стати успішними. При тому всьому, успіх, як такий мене ніколи не цікавив. Мене цікавило, як вижити, встояти і стабілізуватися, щоб бути ефективною. Це значущий ментальний розрив, але я почала осягати науку самозбереження під орудою Марка Менсона.

Друге, що вразило – твердження автора, що «біль – це нормально». Досі я сприймала біль, як порушення власних кордонів. Переглянувши своє ставлення до болю та проблем, які його спричиняють, відчула полегкість. Отже, зміни можливі. І контрастний досвід теж досвід.

І так далі, – пункт за пунктом, твердження за твердженням, гра у «вірю – не вірю». Не все могла взяти собі за інструмент, але режим «open mind» – дуже корисна штука. Згодом я подарувала таку саму книжку друзям. Відгук був цілком схвальний, але із зауваженнями.

Отже, рекомендувати можемо. А висновки кожен робитиме самотужки, з огляду на власний досвід. Дякую Центральна бібліотека Солом’янки!

Відповісти

У стрімкому сучасному світі, щоб бути успішним, існують стереотипи, що закладаються з самого дитинства. Навчаючись, прагнути мати найвищі оцінки, щоб потім отримати найкрутішу роботу, заробляти багато грошей, щоб дозволити собі найновіші гаджети, найпрестижніші автомобілі, екзотичні подорожі і т.п.

Це одна з популярних доктрин успіху, яка на жаль вже встигла покалічити багатьох людей. Що для цього потрібно? Самовдосконалюватись, не втрачати ні секунди, вижимати по максимуму з кожного дня. Нам вбивають у голову позитивні очікування. Будь успішним, багатшим, популярнішим, продуктивнішим, досконалішим. І нехай тобі всі заздрять, хай тобою більше захоплюються. Ви вірите в це? Тоді приготуйте антидепресанти, бо намагання уникати будь-якого негативу протирічить здоровому глузду. Слідуючи доктрині оптимістичних очікувань ми часто вважаємо, що не маємо достатньо грошей, що недостатньо красиві, вважаємо себе недолюбленими, недостатньо успішними. Ми постійно женемося за успіхом і щастям і страшенно боїмося опинитися в лузерах. Але чи не час зупинитися і нестандартно підійти до проблем, тобто забити на все.

Автор книги дає поради, як звільнитися від міражу щастя. Забивати – не означає бути байдужим. Для мене цікаво те, що можна спокійно сприймати власну інакшість, жити усвідомленим і гармонійним життям.

Дякую @Центральна бібліотека Солом’янки за пораду.

Відповісти

Попри назву, зміст цієї книжки якраз не про забивання. Ідеальна читацька аудиторія для “Витонченого мистецтва. ” 30+. Якщо зараз у моді мотиваційна література, то цю жартома можна назвати демотиваційною. І це прекрасно. Бо вона спускає на землю тих, хто витають у хмарах своєї значимості і особливості, і переконані, що їхні проблеми унікальні. Сподобався розділ про стосунки і кордони, де автор майстерно розмазав наше захоплення шаленим коханням і звернув увагу на емоційно здорові стосунки.

Словом, невеличка книга з великим вмістом. Для мене 8/10 (-1 за дещо панібратський стиль і -1 за реверанс в бік рос. “відвертості”) Відповісти

Кілька днів тому закінчив читати цю книгу в електронному форматі.Взагалі я майже не роблю нотаток,але в цій книзі зробив майже 20 шт(до речі чи читав на планшеті і там дуже зручно це робити).

Основною тезою цієї книги є вміння розставляти пріоритети,які з них правильні на думку автора а які ні.І звичайно на що можна забити

Не скажу що я прочитав багато книг такого типу але декілька було.Поки що ця сподобалась мені найбільше.В багатьох прикладах які наводять автор можна впізнати себе чи когось зі знайомих чи близьких.

Для любителів книг такого плану однозначно рекомендую,на і для тих хто хоче спробувати щось таке теж раджу Відповісти

Книжка тісно переплітається з “сімома звичками”, але у куди більш поверхневий і спрощений спосіб. Назва книжки швидше приманка, аніж заклик буквально “забивати на все”. Рекомендую всім. Відповісти

Чудова книга. Цей техасець озвучив багато думок, які час від часу приходили мені в голову, але не могли зібратись докупи. Ще й відсилки до бушидо, Бійцівського клубу та практик дзену не могли залишити байдужим. Тре собі ще в папері придбати — мастхев на домашній поличці. Відповісти

Дуже класна книжка. Автор розвіює популярну зараз теорію позитивного сприйняття всіх життєвих подій. Дозволяє зрозуміти, що є в житті важливим, а що привнесено зовнішнім оточенням та рекламою і насправді не є вашим. Відповісти

Чудова книга! Стільки філософії і психології у ній) Довго думала чи купувати черговий “посібник як жити”, і була приємно здивована. Про стосунки з іншими і з собою, про пошуки себе і свого шляху, про поразки і перемоги (там є класна теорія про це). Відповісти

Часто в житті ми дивимося на речі з абсолютно неправильного погляду. Останнім часом, мене забагато хвилювало моє життя. Саме Моє. Не чоловіка, чи сім’ї, чи знедолених людей. Мене хвилювало, що Я не можу заробити більше грошей; що Мене не беруть на роботу; що Я абсолютна невдаха. А потім я натрапила на цю книжку. Головне – не забути той посил, який я із неї взяла. Я не особлива. І нікого не буде хвилювати скільки я заробляла чи чим займалася після моєї смерті. Залишається тільки забити, еге ж? Відповісти

Це книга про тих, хто постійно париться через усе. постійно складає купу непотрібної інформації у себе в голові та шукає найкраще рішення (якого може і не бути). Дуже рекомендую до читання. Відповісти

Книгомани завжди мають свою точку зору і полюбляють ділитись нею. Залишайте відгуки та рецензії на цю книгу для майбутніх покупців. Заздалегідь дякуємо!

You May Have Missed